20-го січня в Івано-Франківську провели матч «Поверніть наші серця з полону!» на підтримку усіх полонених військовослужбовців та зниклих безвісти.
Відбувся поєдинок під гаслом «Будь голосом полонених» з ініціативи дружин та рідних захисників, які досі перебувають у ворожому полоні чи зникли безвісти.
За підтримки КП «Франківськ Арена» на майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру зустрілись команди Ветеранів футболу Івано-Франківщини та Спілки волонтерів Прикарпаття. З рахунком 16:15 перемогу у зустрічі здобула команда волонтерів.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420671730_772719508222811_2985102965441218695_n-960x640.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420726740_772719704889458_374392873935710489_n-960x640.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420633064_772719778222784_3964031011003118777_n-960x640.jpg)