На початку січня 2024 року, під час обстеження приміщень під північною трибуною, було виявлено ознаки руйнування опор плит перекриття трибуни — по причині багаторічного протікання дощових і талих вод відбулося розмивання підтримуючих опор плит. Підтримуючі опори вимурувані з цегли, в результаті тривалого затікання води утворилися тріщини і руйнування цементу. Руйнація опор загрожувала значними наслідками — просіданням перекриття, деформацією і обвалом несучих елементів трибуни, виведенням з експлуатації об’єкта на тривалий час та дороговартісне відновлення.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-58-081-432x960.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-58-517-432x960.jpg)
Нове керівництво підприємства негайно сповістило відповідні установи про загрозливу ситуацію, та у той же день приступило до ліквідації наслідків розмивання опор.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-56-258-432x960.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-56-698-432x960.jpg)
Було проведено підпирання плит перекриття спеціальними металоконструкціями, змонтовано обмежувальні каркасні конструкції, проведені гідроізоляційні роботи, розібрано старі опори. Станом на сьогодні ремонтні роботи тривають. Зараз відмуровуються нові опори з повнотілої цегли з підвищеною стійкістю до навантажень. Вирішуються завдання з організації правильного водовідведення. Загроза обвалу трибуни ліквідована.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-57-192-432x960.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/avar_2024-02-27_11-09-57-619-432x960.jpg)