Футбол для дітей — цікавий і багатогранний спортивний напрямок, для когось це залишиться як хобі, а хтось розгледить перспективу великих досягнень. Спорт вчить працювати в команді, нести відповідальність за свою частину обов’язків і викладатися на 100% результат команди. Дитячий футбол популярний у всьому світі і є важливою частиною розвитку як хлопчиків, так і дівчаток.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-28_16-42-05-959-960x720.jpg)
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-28_16-42-06-628-960x720.jpg)
КП «Франківськ Арена» в ініціативному порядку розпочало облаштування двох роздягалень для діток, які бажають відвідувати секції футболу на стадіоні «Рух». Ми створюємо умови для розвитку кожного, хто мріє стати частиною футболу.