Вода — основа для життя, це ж стосується і футбольного поля! Саме тому, з приходом нового сезону, працівники КП Франківськ Арена зайнялись відновленням системи поливу поля — на даний час пофарбували і провели очищення всередині резервуару для води, тривають роботи з оновлення водогону, заміни розподільчого баку і ремонту насосного обладнання. У планах — заміна форсунок та адаптація програмного забезпечення для автоматизації процесу поливу.
![](https://frankivskarena.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-02_17-54-41-071-960x720.jpg)
Під час експлуатації система поливу поля стадіону Рух майже вичерпала свій ресурс і знаходиться у вельми зношеному стані, але наші працівники мають детальний план дій щодо її відновлення, і вже розпочали роботи у цьому напрямі.